Läänemaa Puhkemajad - infoViking
Laanemaa-puhkemajad

Läänemaa Puhkemajad

Läänemaa on tõeline paradiis ja seda ilma naljata. Siit leiad kõik vajaliku mida vajad ühe korralik puhkuse juures vajada võid. Kuna Eesti üks suur pluss on tema väiksus, siis ei ole üksi koht ega piirkond liialt kaugel, et sinna mitte sattuda.

Läänemaa on täpselt see koht kuhu minna puhkama kui soovid nautida fantastilist loodust, imelisi toite, põnevaid Läänemaa vaatamisväärsusi, kuurortlinna Haapsalust või on eesmärk lihtsalt korraks privaatsust saada ning olla rahus ja vaikuses. 

Läänemaal leidub mitmeid erinevaid puhkemajasid, kus igaüks leiab endale soodsa ja taskukohase variandi. Sind üllatatakse meeldiva saunaga, maitsvate toitudega ning muidugi ka pööraste elamustega. 

Kõik puhkemajad Läänemaal

Lai accommodation

Lai accommodation

Ideaalse asukohaga Lai accommodation asub kõigest 750 meetri kaugusel kuulsast Paralepa rannast ning vanalinn jääb kõigest 700 meetri kaugusele. Tegu on mõnusa rannaääres puhkemajaga, millel on aed, terrass ning seejuures muidugi ka grillimisvõimalus.

Kõik mida vajad mõnusaks olemiseks on puhkemajas olemas.

Sarapuu puhkemaja

Sarapuu puhkemaja

Sarapuu puhkemaja asub Hullos, Vormsil. Puhkemaja pakub tõeliselt hubast ja mõnusat puhkamisvõimalust. Kohapeale suur terrass, aed ja sellega kaasneb muidugi ka grillimisvõimalus. Vaid 18 minuti kaugusel on rand.

Lisaks kõikidele mugavustele ei puudu majutusest üks mõnus ja lõõgastav saunavõimalus. Sarapuu puhkemaja täidab kõik sinu nõudmised!

Koidula Pesa

Koidula Pesa

Koidula Pesa asub Haapsalu linnas, kus kõik oluline on käega katsutav. 1,4 km kaugusel on rand, vanalinn on kohe majutuse kõrval, samuti on läheduses ka linnus. Majutus ise on soojade toonidega tehtud. Toad lausa kiirgavad rõõmu ja naeru.

Ilusate ilmadega saad nautida terrassi võlusid. Kui soovid süüa teha, siis selleks on kõik vajalikud riistad ja masinad valmis pandud. Sina lihtsalt puhka!

Puise saunahouse and outdoor kitchen at Matsalu Nature Park

Saunamaja ja väliköök Matsalu looduspargis

Puise on hea koht kuhu puhkama minna. Puises oled justkui osa loodusest, sest meri on kivivise kaugusel ning ümberringi on mets. Puise saunahouse üllatab sind mõnusa sauna ja terrassiga, kus ei ole puudus ka grillimisest. 

Kui sul on vaja täielikku puhkust, siis puisel on olemas kõik võimalused, et saaksid enda patareid uuesti täis laadida. Mine tutvu kohaliku eluga, avasta erinevaid matkaradu või veeda aega rannas mõnuledes.

Nordicstay Noarootsi Saunahouse

Nordicstay Noarootsi Saunahouse

Nordicstay on armas ja omapärane puhkemaja, mida Eestis naljalt mujalt ei leia. Maja mahutab ära suure perekonna ja ka sõprade pundi. Saun on peegelklaasidega, kohe kõrval on ka väike tiik ning muidugi ka kümblustünn. 

Sind valdab täielik privaatsus ning võib juhtuda, et tekib võimalus sõbrustada ka metsloomadega.

Lapmanni Holiday Home with Private Garden

Lapmanni Holiday Home with Private Garden

Lapmanni puhkemaja asub Haapsalu südames. Kõiges 500 meetri kaugusel on vanalinn ja 600 meetri kaugusel raekoda. Sinu kasutada on ka väike ajake, kus saad ka ilusate ilmadega einestada.

Läänemaa puhkemajas on sinu kasutada on ka kööginurk, kus on olemas üheks imeliseks kokkamiseks kõik mida vajad.

Elly house

Elly House

Elly puhkemaja pakub sulle kõike seda, mida üks hea puhkus pakkuma peaks. Suur väliterrass koos varjualusega ja puhkeruum annab koos sõpradega koha kus lõõgastuda. 

Maja on suur ja mahutab ära ka suurema pundi. Kõik mida vajad on olemas nii köögi poolelt, kui ka elutoa poolelt. Kui tahad Haapsalu avastada, siis 1 km kaugusel on vanalinn ja 10 minutilise jalutuse kaugusel rand.

Viigi villa

Viigi Villa

Viigi Villa on enda asukohaga igati hea koha peale sattunud nimelt asub see täpselt ranna ääres. Kes aga soovib muuta enda päevi aktiivsemaks, siis läheduses on matkarajad. Peale rasket päeva on Viigi villas lõõgastav saun valmis, mis ootab kasutust. 

Samuti on olemas terrass ja aed ning muidugi ei saa üle ega ümber ühes mõnusast grillimisest. Terrass on vaatega järvele, kus õhtuti saad vaadata loojanguid ning see justkui muudab viigi villa maapealseks paradiisiks.

Holmi Maja

Holmi Maja

Holmi maja on uudse ja kauni disainiga puhkemaja, mis pakub majutusvõimalusi aastast 2018. Lisas annab muidugi ka asukoht, sest maja on vaid 5 minuti kaugusel rannast ja jahisadam on vaid 800 meetri kaugusel. 

Pärast pikki avastusrekti, jalutamisi ja jalgratta sõite saad enda päevale punkti tõmmata kuuma saunaga. Kui aga sauna minna ei soovi, siis on olemas selleks aed või eraldi puhkeruum.

Nya Matsas

Nya Matsas

Nya Matsas asub idüllilises kohas. Kui sinu jaoks on oluline meri, privaatsus ja loodus, siis on Nya Matsas ideaalne koht kus peatuda. Nya Matsas asub Haapsalust küll 37km kaugusel aga see eest on sul võimalus uurida ja avastada teisi Läänemaa kohti.

Majutusel on olemas mõnus terrass, kus saad einestada või siis lihtsalt olla ja nautida. Lisaks on sinu suur aed, kus ruumist puudust ei tule. Nya Matsas on lihtne, just nagu lapsepõlv, kus puuduvad mured ja probleemid.

Hapsal Holiday Homes

Hapsal Holiday Homes

Kui otsid täielikult  loodusega ümbritsetud kohta, siis Hapsal puhkemaja täidab selle soovi. Ole Nõmme rahulikus piirkonnas ots Läänemaa terviseraja kõrval, kus saad soovi korral aktiivset puhkust nautida. Haapsalu on kõiges 7 km kaugusel, seega kõik on kiviviske kaugusel.

Saad matkata, suusatada, püüda kala, joosta ja grillida. Mõnule terrassil, saunas või koguni mullivannis.