Kingitused emale sünnipäevaks – 10 toredat kingiideed
kingitused emale sunnipaevaks

Kingitused emale sünnipäevaks – 10 toredat kingiideed

Emade sünnipäevad on paljudele inimestele suurt stressi valmistavad päevad, kuna jäädakse hätta kingituse tegemisega. Seda seetõttu, et õige kingi leidmine, mis väljendaks kui väga ema eest hoolitsetakse ja talle tänulik ollakse, on keeruline leida. 

Ettevõtted | Muu


Emale on oluline näidata austust, hoolt ja armastust. Ema on ju siiski kõige lähedasem inimene meie elus ja kingi emale sünnipäevaks valimisel tahame seda talle väljendada suuta. 

Lähenevaks ema sünnipäevaks kingituse tegemist ei tasu jätta viimasele minutile, kuna tihti pole soovitud kinki poodides saada või hoopis tekib idee kingitus ema sünnipäevaks ise valmistada. Isevalmistatud kingid omavad personaalset väärtuslikku lähenemist, mida ükski ostetud kink ei oma, mille tõttu võivad just sellised kingid emale enim rõõmu pakkuda.

Oleme allpool välja toonud erinevaid kingiideid erinevate hinnatasemetega nii, et sobivad kingitused emale sünnipäevaks leiaksid kõik soovijad olenemata rahakoti paksusest. Kinki valides tuleb proovida mõelda, milline kink just sinu emale kõige enam meeldiks, kuna erinevad inimesed võivad rõõmu tunda väga erinevatest asjadest.

Parimad kingitused emale sünnipäevaks

kingitused emale sunnipaevaks 0

1. Foto

Kingi emale sünnipäevaks raamitud foto endast või enda perest. Seintel rippuvaid või laudadel asetsevaid raamitud fotosid näeb ema iga päev neist möödudes, mis teeb sellest vahva kingiidee, mis end igapäevaselt meelde tuletab. 

Ilusasti raamitud foto on alati armas kingitus. Kindlasti leiad enda piltide seast mõne toreda klõpsu, millele on jäädvustatud pilt sinust või sinu perest. Alati on võimalik ka fotostuudiotesse pildistama minna, et parima kvaliteediga jäädvustus professionaali käe läbi jääks. 

Hoolega valitud pildiraam mõjub samuti kui sünnipäeva kink, kuna pildiraam on ka kui sisustuselement, mis kodu kaunistab. 

2. Aksessuaar

kingitused emale sunnipaevaks 1

On teada tuntud fakt, et naised armastavad end ilusti tunda ning ehted on naiste ühed lemmikud. Erinevate aksessuuaride puhul teeb kingi tegemise keeruliseks valiku rikkalikkus. See-eest on tänu sellele võimalik leida sobiv ehe ka iga hinnatasemega.

Ehet kingituseks valides proovi meenutada, kas emale meeldib kanda näiteks erinevaid kõrvarõngaid või kaelakeesid. Või äkki ta hoopis ei kannagi kõrvarõngaid.

3. Retseptiraamat

Emade valmistatavatele toitudele pole vastast, sest ema tehtud toit on alati parim. Seega võid rahuliku südamega kinkida emale kokaraamatu asemel sellise raamatu, kuhu ta enda retsepte kirja panna saab. 

Retseptiraamatud aitavad erinevatest allikatest pärinevaid retsepte mugavalt organiseerida sedasi, et need oleksid kõik ühest ja samast kohast kättesaadavad. 

4. Voodipesu

kingitused emale sunnipaevaks 2

Tee investeering ema parema une jaoks ja seeläbi tema tervisesse kinkides talle mõne tõeliselt kvaliteetse voodipesu komplekti. Voodipesul on märkimisväärne roll une kvaliteedil, mille tõttu võib sinu kingitud voodipesu olla suureks abiks aidata emal end paremini välja puhata. 

Voodipesu vali kvaliteetsest materjalist, näiteks siidist või puuvillast. Vali sellised materjalid, sest need on nahale pehmed, aga ka piisavalt vastupidavad, et neid pikka aega kasutada saaks.  

5. Hommikumantel

Mugava ja luksusliku hommikumantli kinkimisega võid enda ema end igal hommikul tõelise kuningannana tundma panna. 

Hommikumantel on ehk üks neist asjadest, mida inimesed tihti ise endale ostma ei rutta, kuna see võib tunduda rohkem luksusesemena. See aga ei tähenda, et selle kingitusena saamine suurt rõõmu ei valmistaks.

Pehme ja mõnus hommikumantel on hooliv kingitus emale sünnipäevaks ning samal ajal ka täiesti praktiline.

6. Kohvimasin

kingitused emale sunnipaevaks 3

Antud nimekirjas kahtlemata kulukaim kingitus, kuid see-eest pikaks ajaks igapäevaselt rõõmu pakkuv kohvimasin on hea variant, kui soovid enda ema tõeliselt hellitada. Või hoopis on soov emale juubeliks erilisem kingitus kinkida.

Oluline on ära tunda, kas ema sellest ka rõõmu tunneks. Juhul kui ema on tõeline kohvi fanaatik, kes on võib-olla isegi varasemalt öelnud, et tavalise filtri kohvi joomine teda ära tüüdanud on, siis võib rahalise võimaluse korral kaaluda sellise erilise kingituse kinkimist emale sünnipäevaks.

7. Šokolaad

Kingi emale sünnipäevaks mõni eriti rikkalik kommikarp või šokolaaditahvel. Šokolaadid ja kompvekid on tõelised tujutõstjad ning muudavad ükskõik kuivõrd halva päeva palju paremaks. 

Selline magus kingitus toob garanteeritult ema näole naeratuse. Kingiks võid valida mõne ägeda käsitööna valmistatud tootja toodetud šokolaadid. Või minna kindla peale välja ja kinkida mõni selline toode, mille osas juba tead, et see ema lemmik on. 

8. Kruus

Mitte mõni tavaline kruus, vaid hoopis enda poolt personaliseeritud disainiga kruus. Kruusile võid disainida mõne hooliva sõnumi või lasta sellele keraamiliselt enda poolt valitud pilt disainida. 

Kruusi näol on samuti tegemist väga praktilise kingitusega, sest sellest ägedast kruusist võib ema tulevikus igal hommikul kohvi nautida. Või näiteks vihmasel pühapäeval raamatu kõrvale teed juua. Peamine on aga see et see tass tuletab talle iga kord selle kinkijat meelde. 

9.Kingi elamusi

kingitused emale sunnipaevaks 4

Päev spaas, veinikoolitus või isegi langevarjuhüpe – elamuse kinkimine on väärt kingiidee emale sünnipäevaks. 

Elamust kinkides võimaldad emal teha midagi, mida ta varem kunagi kogenud pole või mida ta väga tihti ei koge. Elamusi on loomulikult erinevaid, kuid kindel on see, et emal on võimalik sinu kingitud elamusest meeldejääv kogemus saada. 

10.  Kingi midagi enda poolt valmistatud

Olgu selleks ise tehtud kook, võtmehoidja või küünlaalus, on ise valmistatud kingitustel võlu, mida ostetud kingiga on raske jäljendada. 

Isetehtud kingituse tegemisega demonstreerid enda tõelist pühendumust kingituse tegemisel. Sedasorti kingi saamisega tunneb iga ema end hoitult ja armastatult.

Ise valmistatud kingituse tegemisel planeeri hoolikalt enda aega, et sünnipäeva eelselt selle valmistamisega liiga kiire ei hakkaks.

Kokkuvõte

Lähenevaks ema sünnipäevaks hakka kingi tegemisega aegsasti pihta. Sedasi võid kindel olla, et kingitus saab läbimõeldud ja näitab emale kuivõrd oluline ta sinu jaoks on. 

Kinki tehes proovi mõelda, millest tal puudust võiks olla või mis talle kõige enam meeldiks. Samuti arvesta enda rahaliste võimetega ja vali sobiva kallidusega kingitus, mida kinkida emale.

Ettevõtted | Muu


Related Posts