Nuudlid, makaronid ja tühi rahakott…järelikult on suund õige!? [Aprill 2022] - infoViking
infoviking aprill 2022

Nuudlid, makaronid ja tühi rahakott…järelikult on suund õige!? [Aprill 2022]

Postituse piltide pealt võib tunduda, et alles on jäänud üks visa hing, mis siiski on ainult silmapete. “Bänd” on endiselt koos ning juurde võib oodata isegi uusi liikmeid…

Aprill oli mõnes võtmes äärmiselt edukas kuu. Saime täidetud ning lausa ületatud mõned tähtsamad punktid, kuid siiski ei olnud kõik nii roosiline. Ei saa ju kogu aeg suurepäraselt ka minna.

Sellest hoolimata oli see aprill meie ettevõtte jaoks murranguline kuna vastu sai võetud mitmed tähtsad otsused ning pilt tulevikust läks mitme kraadi võrra teravamaks.

Mõned numbrid aprillist

infoviking aprill 2022
Siin on juba suured numbrid mängus…

Esmalt kõige tähtsamast numbrist… peale finantsi. Täpsemalt siis lehe orgaaniline külastatavus.

Meie üllatuseks saime jällegi hakkama väga suure kasvuga. Aprillis tuli orgaanilist trafficut juurde 40%. Arvestades, et aprill on naljakuu, siis ikkagi me selle numbriga ei valeta. Vaadates nüüd lõplikku külastajate arvu, siis võime enda õlale patsutada küll kuna seda numbrit lootsime näha alles suvekuudel.

Muud numbrid? No saab paremini…

Areng kui pidevalt muutuv protsess

Tundub, et iga kord, kui me teeme kuu kokkuvõtet, siis mainime sõnu nagu tuleviku suund sai jälle selgemaks. Jah, tõsi ta on! Me areneme ning selleks, et areneda on vaja pidevalt hoida silmad lahti ning haarata võimalustest ja ideedest, mis viivad ka asju edasi.

Me saaks ka enda vana mudeli juurde kinni jääda, aga tõenäosus, et asjad ei tööta on suhteliselt suur kuna maailm meie ümber muutub ning samuti ka meie. 

Ühesõnaga hoiame enda silmad lahti ja oleme avatud, aga samas mõtleme ka ratsionaalselt, et asjad ei toimuks emotsiooni baasil.

Üks pulk on puudu

infoviking aprill 2022
Millest on meil veel puudust?

Eelmine kuu lubasime suure suuga, et lehel on toimumas mastaapset arendustööd. Teenusepakkujate sektsioon läheb loogilisemaks ja lihtsamaks.

Kas läks? Kui pole veel seda märganud, siis ära mine vaatama. See ei läinud paremaks.

Sellel kuu saime väga hästi aru, et meie “bändist” puudub teatava kompententsiga asjapulk. Keegi, kes realiseeriks infoVikingu unelmad läbi seletuste, kirjutiste ja joonistuste. See üks pulk on veel puudu, kes viiks lehe uuele tasemele.

Täpsemalt käib siis jutt veebiarendajast. Meie pundis on paar inimest, kelle veebiarenduse oskused on siit natuke ja sealt natuke veel. Aga ikkagi see tõeline asjapulk hetkel veel puudu.

Selle probleemi lahenduse otsimisel ei pidanud pikalt pead murda, vaid asusime kohe ringi luusima. Praegu saame öelda nii palju, et kõnelused veel käivad. Lootus on, et järgmine kuu on üks liige veel juures.

Mis veel sai tehtud?

infoviking aprill 2022
Ikka tööd! Vahet pole kus ja mis riietusega.

Sellel kuul sai hoolikalt parandatud meie enda vahelist meeskonnatööd. Nimelt võtsime tõsiselt ette meeskonna ning meie ülesanded infoVikingu sees. Jagasime ära kindlad  vastutusalad, et saaksime veelgi rohkem rõhku panna nendele aspektidele, mis ettevõtet arendavad ning kasvatavad.

Lisaks avasime 2 teenusekategooriat ning muidugi ei jäänud soiku ka meie blogi pool. See areneb hetkel väga jõudsalt ning peamine mootor, mis kogu rongil kiirust hoiab ja seda ka kasvatab ongi tegelikult just nõuannete pool. 

Kogu blogi/nõuannete pool on meil väga hoolikalt läbi mõeldud, et saaksime tuua teieni just seda mis on aktuaalne ning samas ka populaarne.

Mis on meie edasised plaanid?

Aprillis vaatasime oma lehele veidi sügavamalt sisse ning tulime ühele ideele. Üks kategooria on teistest oluliselt aktiivsem ja külastatum. Miks mitte panna rõhk just sellele kategooriale?!

Kui sa oled meie lehel natuke rohkem ringi seigelnud, siis ilmselt on sul silma jäänud vähemalt üks artikkel, kus sees on “vaatamisväärsused”. Just nimelt see on turismi ja reisimise kategooria

Selle edendamine ei tähenda ainult uute samasuguste artiklite tootmist, vaid midagi enamat. Nüüd hakkavad välja tulema ka reisijuhised koos üldise informatsiooniga riigist, mida teha ja vaadata, reisiinfo ja palju muud.

Hetkel on see arendusfaasis ning üsna peatselt laboritest välja tulemas (see veebiarendaja taha ei jää). Hoidke silma peal ning kui järgmine kord reisile lähete, saad kogu info juba meie käest!

Samuti on käsil ka mõned muud arendused. Ei ole me unustanud teenusepakkujate sektsiooni ning eesmärgiks on see muuta automaatseks ja mugavaks süsteemiks, kust leida endale just see õige teenusepakkuja. Tööd selle kallal juba käivad!

Ole kursis, mis meil siin toimub…

infoviking aprill 2022
Mis muud saab eesmärgiks olla kui ikka vallutada uusi tippe!

InfoViking on kiirelt arenemas ning muutumas! Selleks, et meie tegemistega kursis, siis hoia meil silma peal ning jälgi mängu.

Nagu öeldakse, head asjad juhtuvad ikka nendega, kes jälgivad.

  • Kui tahad meile tagasisidet anda, aga soovid anonüümseks jääda, siis kirjuta meile siin!
  • Kui sulle meeldib, mis me teeme, siis jaga seda ka teistega! Ära hoia seda head asja ainult endale.
  • Kutsu sõbrad/tuttavad infoVikingut jälgima, sest kunagi ei tea, mis üllatused sind oodata võivad!

Väike sneak peak… Järgmine kuu on infoViking tegemas suuremat hüpet ja lootus on, et saame seda teha koos teistega. Kuhu suunas ja mida täpsemalt? Selleks hoia meil silm peal!

infoViking meeskond

Ettevõtted | Muu


Related Posts