Mis on infoViking? Lühilugu meie tekkest… - infoViking
infoviking team

Mis on infoViking? Lühilugu meie tekkest…

Põhjamaiselt kvaliteetne infoallikas

Ettevõtted | Muu


Selleks, et rääkida lühike tekkelugu infoViking algusaastatest kuni praeguse hetkeni, peab keerama ajaratast tagasi ligi aasta, mil see leht sai loodud. Tollal küll veidi teise alatooniga, aga sealt hakkas vaikselt asi edasi kooruma. Umbes kaheksa kuud hiljem märkasime, et Google algorütmid on kuidagi väga hästi lehe omaks võtnud ning seda koos arvestatava külastajate arvuga.

Selle pealt nägime võimalust, et läbi kvaliteetse ning SEO põhjal loodud kontentiga on võimalik Eesti turul läbi lüüa. Lükkasime septembris protsessi täistuuridel huugama ning asusime kontenti tootma. Esialgu täiendasime lihtsalt oma blogi poolt, kus sai kaetud erinevad kategooriad nagu reisimine, tervis, haljastus, ehitus jne.

Aga kui juba midagi teha, siis ikka suurelt… Seejärel avasime lehel uued suunad, milleks on Teenuspakkujad, Majutus Eestis ning Hinnavõrdlus. Jällegi on need üles ehitatud tugevale SEO põhimõttele ning nendest kategooriatest on täpsemalt kirjutatud juba allpool.

Mis on infoViking kui brändi idee?

Kujuta ette ennast olukorras, kui sul on vaja midagi väga täpset leida. Sisestad märksõna Googlesse ning ette ilmub rida võimalusi: blogi 1, blogi 2, üldkaudne artikkel, märksõnaga samanimeline ettevõtte leht jne. Silme eest lööb parajalt kirjuks ning enamus kordadest jääb probleemile lahendus leidmata, kuna keegi ei paku sinu murele täpset lahendust.

infoViking eesmärgiks on katta enamlevinud märksõnad, mida inimesed otsivad, kvaliteetse informatsiooniga. Nii ei jää sa nõutult tunde Googles ringi uitama, et panna pilt kokku oma “probleemile”, otsides selleks teavet kümnetest allikatest. infoViking platvormilt leiad kogu paketi ühest kohast koos info ning vajaduse korral ka nõu ja jõuga, kulutamata selleks tunde.

Mida leiad infoViking lehelt?

Eelnevalt sai juba mainitud, et lehel eksisteerib neli suuremat valdkonda: Nõuanded, Hinnavõrdlus, Majutus Eestis ja Teenusepakkujad. Mida need täpsemalt endast kujutavad?

1. Nõuanded

Nõuanded - infoViking

Nõuannete lehelt leiad, nagu nimigi ütleb, nõuandeid. Olgu selleks, kuidas tapeeti paigaldada, mis on paremad vaatamisväärsused Roomas, kuidas valida trenniks toidulisandeid või vahetada muruniiduki õli. Informatiivsed artiklid eri valdkondadest, millele inimesed vastuseid ootavad, leiad kõik ühest kohast. Nõuannete rubriik on järjest täienemas ning täpsemalt saate kategooriatega tutvuda juba Nõuannete alamlehel.

2. Majutus Eestis

Majutus Eestis - infoviking

Majutus Eestis lehelt leiad erinevaid majutusasutusi üle kogu Eesti. Sul on vaja lihtsalt valida maakond, mille peale avaneb sinu ees rida võimalusi, kus üks mõnus päev(ad) meeldejäävalt mööda saata. Majutuse lehelt leiad nii kämpingud, turismitalud, SPAd, puhkemajad, hostelid kui ka hotellid. Tutvu lähemalt Majutus Eesti alamlehelt!

3. Teenusepakkujad

Teenusepakkujad - infoviking

Kui nõuannete lehelt oled juba küllaldaselt leidnud erinevat informatsiooni, kuidas teha, paigaldada või ehitada midagi oma kätega… Kuid ikkagi jääb sul tunne, et keegi teine teeks selle ära palju kiiremalt, kvaliteetsemalt ning kokkuvõtteks ka odavamalt.

Teenusepakkujate listist leiad ettevõtted, kes tulevad appi nõu ja jõuga ning aitavad sul saavutada enda eesmärgid, olgu selleks kasvõi muruniitmine. Teenusepakkujate alamlehelt leiad erinevad kategooriad ning ettevõtted, kes tulevad sulle appi kvaliteetse teenusega. Tutvu sellega lähemalt Teenusepakkujate alamlehelt.

4. Hinnavõrdlus

Hinnavõrdlus - infoviking

Areneva tehnoloogia maailmas on veebiostud muutumas järjest loogilisemaks valikuks võrreldes füüsiliselt poest ostmisele. See on muutunud populaarsemaks ka Eestis, kuid mitte veel nii palju kui võiks oodata ühelt suurimalt e-riigilt maailmas. Tuntud on ju ütlus, kes siis põrsast kotis ostab.

Hinnavõrdluse lehelt leiad erinevad tootekategooriad, kus on saadaval erinevad meelepärased tooted ja edasimüüjad. Hetkel on see valdkond testperioodil ning väga palju tooteid sealt veel ei leia, kuid siiski saate selle kategooriaga tutvuda lähemalt Hinnavõrdluse alamlehelt!

infoViking ei ole lihtsalt veebileht…

Eelneva tutvustuse põhjal võib välja lugeda, et infoViking on välja kasvamas suure infohulgaga ettevõtteks. See on platvorm, kust leiad kogu teabe, teenused ning tooted ühest kohast.

Ettevõte on hetkel beebi kingades aga see-eest näitab igakuiselt juba mitmekümne protsendilisi kasvunumbreid. Samuti täieneb iganädalaselt meie põhivarade artiklite, toodete ning teenuste näol.

Kuidas infoViking tegemistel silma peal hoida?

Kui soovid olla kursis meie tegemistega, siis hakkame kord kuus kirjutama oma rõõmudest, muredest ning edasiminekutest, mis meil siin ettevõttena juhtuma hakkab. Et mitte magada maha meie uusi postitusi, hakka meid jälgima ka Facebook ning LinkedIn lehtedel. 

Mis sa järgnevatest postitustest leida võid? Pilte meie tegemistest, veidi humoorit, pisaraid (kui neid tuleb) ning kuidas näeb välja meie tormine teekond.

Samuti anname välja ka igakuiselt uudiskirja, kus kirjutame põgusalt sellest, mida uut infoViking lehele juurde on tekkinud. Liitu meie uudiskirjaga, et olla teadlik uuest relevantsest informatsioonist.


Oled ettevõtja ning oled huvitatud koostööst!

Oleme avatud koostööst alates reklaami pinnast lehel kuni teenusepakkujateni välja. Uuri lähemalt meie koostöö võimaluste kohta ning võta meiega ühendust läbi lehel oleva kontakt vormi.

Aita meil muuta kasutajamugavus veelgi paremaks!

Oleme avatud igasugustele arvamustele, ideedele ning ettepanekutele, et muuta infoViking kasutajamugavus veelgi paremaks. Võite võtta meiega ühendust igal ajal läbi kontakti vormi ning vastame teile esimesel võimalusel.

Samuti oleme loonud ka anonüümse tagasiside vormi, kus saate anda hinnangu infoViking lehele. Iga hinnang ning kriitika on meile oluline, et muuta kasutajamugavus just selliseks, et sul oleks mugav siin ringi liikuda.

PS: Kui tunned, et tahad avaldada oma arvamust ning teha seda anonüümselt, siis sellele üllale tegevusele kätt ette ei pane.

Loodan, et said meie ideest ning lehe mõttest aru ning näed selles ka ise väärtust, mida saad edasi kanda. Aga selleks korraks kõik ning ole valmis uuteks laineteks, mis toob kaldale ainult kvaliteetset materjali. Kohtumiseni järgmise postituseni!

infoViking meeskond

Ettevõtted | Muu


Related Posts