Majutus Pärnumaal - 5 imelist kohta linnast väljas - infoViking
Majutus Parnumaal

Majutus Pärnumaal – 5 imelist kohta linnast väljas

Pärnumaa, meie oma suvepealinn, pakub mitmeid eri võimalusi ööbimiseks. Võimalusi on mitmeid ja oleneb Sinu eesmärgist ja muidugi eelarvest. Rahalises mõistes on majutus Pärnumaal vägagi varjeeruv ja oleneb suuresti asukohast.

Õnneks pakub Pärnumaa mitmekesist valikut, mis rahuldab erinevate reisijate vajadusi. Anname Sulle paar head ööbimis kohta nii Pärnu linnas sees, kui ka sellest väljas.

1. Aasa puhkemaja – traditsiooniline suitsusaun

Majutus parnumaal aasa puhkemaja

Fantastiline koht lihtsalt ööbimiseks kui ka puhkamiseks ja seda nii talvel kui ka suvel. Puhkemaja on enda asukohalt Pärnu linnast autoga sõites 25 minuti kaugusel. Tegu on majutusega pärnumaal, mis on koos saunaga.

Mis teeb selle koha eriliseks on muidugi asukoht aga peamiselt ikkagi atmosfäär ja puhkemaja võimalused. Kui oled suur saunasõber siis peale selle, et saad majas sees klassikalist soome sauna nautida, siis väljas on eraldi majas traditsiooniline suitsusaun. Nagu topshopi reklaamiski, siis see ei ole veel kõik… Lisaks on ka tünnisauna võimalus.

Puhkemaja ise on suur ja avar ning mahutab ära päris suure seltskonna. Seega on see pere või sõpradega ideaalne koht, kus väike puhkus teha.

2. Hõumy – öö tähtede all

Majutus parnumaal Houmy

Hõumy asub Pärnu linnast 40-50 minuti kaugusel. Sul on olemas täielik privaatsus olles ümbritsetud kadakate ja merega.

Hõumy puhul on ühe imelise ööbimispaigaga, kus saab täielikult ennast välja lülitada. Kohe kui autost välja astud, siis saad aru mida tähendab vaikus. Sa oled justkui täiesti eraldatud muust maailmast ning saad nautida aega koos kallimaga või siis täiesti üksi. Täielik privaatsus ja eraldatus on see, mis teeb Hõumyst väga erilise koha.

Lisaks kõigele muule on Sinu kasutada Soome saun, tünnisaun, grill, kärg ja kaks SUP-i millega saad minna eraldatud rannast merele.

Meie läksime sinna kahekesi ning veetsime aega SUP-itades rannaääres ning hiljem nautisime kümblustünni võlusid. Kui saabub õhtu, siis saab sisse lülitada tulukesed, mis teevad selle kohe veelgi kaunimaks.

Kui plaanid suvisel ajal mõnusat nädalavahetust veeta, siis üks Hõumy on viis kuidas seda teha.

3. Soomaa puhkeküla – tegevusterohke majutus

Majutus parnumaal soomaa

Pärnu linnast veidi eemal olev puhkeküla. Autoga on sealt Pärnusse 40 minutit. Soomaa on jällegist üks imeline koht ööbimiseks pärnumaal. Siit leiab endale sobiva majakese ning imelise keskkonna. Lisaks majakestele, mis on hiljuti renoveeritud, leiab siit eest mitmeid tegevusi.

Soomaa puhkeküla näeb välja nagu üks võlumaa. Majad on hubased ja modernse välimusega. Kogu atmosfäär on loodud selleks, et saaksid aja maha võtta.

Saunasõbrad võivad rõõmustada, sest siin saab soome sauna, auru-aroomi sauna, maasauna ja ka kümblustünni. Lisaks saab tellida endale ka saunarituaali.

Siin saab telkida, matkata, kanuutada, grillida ehk kõike, mida üheks korralikuks puhkuseks vaja oleks. Igav siin kohe kindlasti ei hakka.

4. Jõekääru kämping – nostalgiline ja kodune

Majutus parnumaal joekaaru

Pärnu linnast kõigest 10-minutilise autosõidu kaugusel on üks imeline kämpingu koht.

Kui mõelda lihtsale ja kodusele ööbimispaigale, siis on see jõekääru kämping. Asukohalt on see täpselt jõe ääres, seega ei ole ka siin aktiivsest tegevusest puudust. Kas naudid väljas grillimist või lastega mänguväljakul olemist või võtad kanuu ja lähed jõele sõitma.

Muidugi ei puudu ka siin saunasõpradel vaja nukrutsega. Saun ja aurusaun on täiesti olemas ja kasutatav.

Majutuse seisukohast on kämpinguid erinevaid ning saad ise valida, mis suuruses on sobilik. 2,3,4 või 5 inimest – kõik saab ära mahutada. Lihtsalt tuleb valida õige majake.

5. Tõhela järve puhkeküla

Majutus parnumaal tohela j

Järjekordne imeline majutus pärnumaal. See puhkeküla asub Pärnust kõigest 35 minuti kaugusel. Nii nagu nimigi juba reedab, siis asukoht on täpselt Tõhela järve kõrval.

Kõik vajalik olemas, et muuta enda puhkus unustamatuks. Siin on seitse erinevat majakest, kus saab ööbida. Majad on eri suuruses ning mahutavad vastavalt neli, kuus või seitse inimest. Kui vaja rohkem majutada, siis saab pererahvaga seda rääkida. Võimalus on ka telkimiseks täiesti olemas.

Super mõnus koht, kus puhata. Saad paadi rentida ning sellega merele minna. Sauna sõpradele vajadused on ka rahuldatud. Saunamaja peab eraldi rentima aga hinnad on väga mõistlikud.

Kui oled lastega tulemas, siis on samuti kõik vajalik olemas.

Kokkuvõttes

Pärnumaal on veel mitmeid väga erilisi majutuskohti, mida siin välja toodud ei ole. Tasub pidevalt uurida ja vaadata, sest just suviti on eraldatud puhkemajad väga mõnusad kohad, kus imelisi nädalavahetusi veeta. Ja alati ei pea ju piirduma nädalavahetusega:)

Ettevõtted | Turism ja reisimine


Related Posts