Pärnu kuumimad meelelahutusepaigad aastal 2023 - infoViking

Pärnu kuumimad meelelahutusepaigad aastal 2023

Pärnus on olemas kõik, mida üks seikleja vajalikuks peab. Tegemist on Eestis suuruselt neljanda linnaga, mis paikneb Pärnu jõe alamjooksul samanimelise lahe kaldal. Linnaosi ühendavad omavahel sillad, mis jooksevad üle jõe strateegilistes asukohtades. 1930ndatest aastatest alates on linna ehitusel suunatud tähelepanu kuurortlinna loomiseks ning tänapäeval on tegemist ühe enima spa-asutustega linnaga Eestis.  

Mis meelitab inimesi kõige enam oma puhkust veetma Pärnus?

  • Rand ning promenaad
  • Ööklubid ja ööelu
  • Kuursaal
  • Surfamine
  • Terviserajad
  • Spaad ja hotellid
  • Ilm 
  • Ajalugu

Pärnus paikneb üks kuulsamaid mudaravilaid Läänemere kaldal- Hedon spa, siiani aktiivselt toimiv kasiino (slotimängud ja kasiinomängud), jõekaldale rajatud kardirada, kauneim rannastaadion ning üks suurimaid veekeskusi Baltimaades. 

Kuumimad sihkohad Pärnus aastal 2023 on…

1. Pärnu rand

Üheks kaunemaiks rannas Eestis on kindlasti Pärnu rand, sest tegemist on kesklinnast vaid 15 minuti jalutuskäigu kaugusel oleva 2km pikkuse liivarannaga. Harva kohtab Eestis rannajoont, kus lisaks üldrannale on ka Naisterand, mille eesmärgiks on pakkuda turvalist ning sümpaatset asukohta puhkuse veetmist vaid naistele. 

Pärnu rannas on ujumisala tähistatud poidega, pakkudes määratletud ala kuni 1.7m sügavusega ujumiseks. Igal nädalavahetusel peetakse rannarestoranides ning ööklubides üritusi nii nooremale kui ka vanemale generatsioonile. Sunset ööklubi on ajaloolise taustaga ettevõte, mis on püsinud samas asukohas kümneid aastaid. 

2. Pärnu Kuursaal

Kaunis rannarajoonis paiknev kuursaal toob lavale nii kodumaiseid kui ka välismaiseid artiste pea aastaläbi. 1880.ndal aastal ehitatud kõrts ja muusikasalong asub Mere Puiestee tänaval ning vaatega rannale. Kultuurielu peamine kogunemise koht on kuursaal olnud Pärnu elanikele alates 1893.ndast aastast ning selle seinte vahel on muusikat loonud Raimond Valgre ning tantsu löönud nii ülikud kui ka kolhoosirahvas. 

Tänapäeval on Pärnu Kuursaali nimetatud Eesti suurimaks kõrtsuks ning pakub nii traditsioonilist õhkkonda kui ka kaasaegset kokteilibaari kogemust. VIP ürituste tarbeks on võimalik rentida laud seltskonnast eraldatuna ning lavale hea vaatega. 

Pärnu kuumimad meelelahutusepaigad

3. Jüri Jaansoni rada

Harisportlaste jaoks on Pärnu ideaalne võimalus spordi harrastamiseks või isegi tervisespordiga alustamiseks. Pärnus asub noorsportlastele mõeldud spordiklubid ning kaunis uus spordihoone, kust on alguse saanud mitmed hetkel maailma tasemel võsitlevad sportlased. 

Jüri Jaansoni nime järgi nimetatud spordirada Pärnu jõe äärel on valgustatud rajadistants kahe silla vahel. Pärnus rõhutakse eriti sõudmisele ning sellega seotud treeningutele. Pärnu sõudeklubil on pikk ajalugu- esimesed võistlused korraldati 1886.aastal suurvürst Vladimiri auks. 

Jüri Jaansoni rada ei ole mõeldud ainult sportimiseks, tegemist on ideaalse võimalusega kohtinguteks ning paaridele jalutuskäigu tegemiseks. 

4. Hedon Spa

Vanas Pärnu mudaravila hoones tegutsev spa-hotell on nüüdseks üks enim külastatavaid spaahotelle Eestis. Traditsioonilise mõisa kui ka uudse ja kaasaegse hotelliga Hedon Spa pakub Vaikse spat ning spapakette paaridele ning üksikkülastajatele. 

Uusklassistlik hoone kohandati ümber spaaks 2013-2014.aastal, et avada seal luksuslik terviseasutus. Restoran Raimond pakub suveõhtutel temaatilisi õhtusööke koos elava muusikaga. Neljatärnihotellis on toad varustatud konditsioneeriga ning kõikide mugavustega.

„Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!”

Ettevõtted | Kultuur ja meelelahutus


Related Posts