Olulisemad internetiportaalid ja kataloogid aastal 2023 - infoViking

Ees on ootamas sündmusterohke aasta ning veebimaailm toob 2023.aastal veebikasutajateni nii uusi kui ka uuendatud veebilehti, mille eesmärgiks on argipäeva lihtsustamine ning silmaringi avardamine. Kuidas suhtuvad veebilehtede arendajad tuleval aastal oma toodete loomisesse ning milliseid olulisi internetiportaale tuleb kindlasti jälgida? 

Ettevõtted | Transport ja logistika


Tarkvara uuendamise eesmärgiks on alati puuduste likvideerimine kuid 2023.aastal keskendutakse veebilehtede ning tugirakenduste loomisel koostöö algatamisele suurettevõtete ning kasutajate vahel.

 Mitmed internetiportaalid, mis 2022.aastal võidukalt klientide tähelepanu püüdsid, on algavaks aastaks võtnud eesmärgi parandada kõik vead ning raskusi pakkuvad veebilehe osad. boostcasino.com on üheks neist internetiportaalidest, mis on uusim siseneja veebimängude maailmas. Lisaks inglise, eesti ja vene keelele tõlkis oma veebilehe (kaasarvatud reklaamid) soome keelde laiaulatusliku publiku köitmiseks. 

Milliseid veebilehti ning internetiportaalne tuleks kasutama hakata 2023.aastal? 

1. Parcelsea nutipostkastid + veebisait

2020.aastal registreeritud kuid aasta hiljem tõsiselt hoo sisse saanud transpordi ettevõte tegeleb pakkide saatmise ning nutikate postkastide turustamisega Eesti turul. Kõigi teiste pakikande ettevõtete kõrval on tegemist ettevõttega, mille põhieesmärgiks on kodukande lihtsustamine nii kliendi kui ka saatja vaatenurgast. 

Inspiratsioon taolise ettevõtte tarbeks tuli siiski 2020.aastal alguse saanud Covid 19 pandeemiast, millest on samuti algatust saanud sajad tuhanded teised maailma ettevõtted. Isikupärased ja üksik kliendile mõeldud postiautomaadid pakuvad võimalust säästa aega ning raha pakkidele järgi minemiseks. Lisaks on automaadid ohutud ning turvalised varguste vastu. 2023.aastal ootab ettevõtet ees laienemine Balti turule ning koostöö uue ettevõtte Civinity-ga.

Parcelsea lõi 2022.aastal uue veebilehe, kus on lihtne kasutajaliides konto loomiseks ning pakettide valimiseks. Kasutaja tarbeks on loodud 3 paketti: Standard, Premium ja Põhipakett. Lisaks postkasti rentimisele on võimalik ka nutikast endale päriselt soetada. Hind selle puhul on 749 eurot.

Olulisemad internetiportaalid ja kataloogid aastal 2023

2. Tark Tee internetiportaal

Lõppev 2022.aasta oli liiklusõnnetuste rohke ning kahjuks muserdavalt ohvrite rohke. Paljud liiklusspetsialistid on spekuleerinud samadel teemadel ajakirjanduses ning analüüsinud liiklusõnnetuste põhjuseid. Enamus liiklusõnnetusi tekib siiski tänu inimfaktoritele: vale kiiruse valik, halvasti hooldatud sõiduk (rehvid), ning sisenemine liiklusesse ilma ettevalmistumiseta. 

Maanteehooldus on liikluses tähtis faktor, kus maanteamet ning kohalikud omavalitsused suunavad sellesse võimalikult efektiivse eelarve ning aja. Siiski, on Maanteeamet loonud ka spetsiaalseid internetiportaale, mille abil on võimalik liiklejal end liiklusesse sisenemiseks ette valmistada. 

Tänu häirekeskusele ning liiklejatele pannakse kõik ohtlikud ning tähtsad elemendid kaardile kirja igapäevaselt, et teavitada kõiki liiklejaid ennetatavalt. Tark Tee internetiportaal ei ole küll uus rakendus, kuid pakub 2023.aastal veelgi rohkem infot liiklejatele ohutu liikluse tagamiseks. 

3. RailBaltica.org

Üheks Balti regiooni suurimaks projektiks 100 aasta jooksul on Rail Baltic projekt, mille ehituseks kulub heakskiidu järel 10 aastat. 2022.aasta jooksul toimus projekti tarbeks mitmeid hankeid ning koosolekuid üldise taristu arenduse tarbeks. 

2023.aastal on eesmärgiks luua 870km pikkuse raudteevõrgustiku tarbeks viimaste ehitus- ja disainihangete pakkumised ning lukustada peatuskohtade nimekiri. Algaval aastal on oodata veebilehel uudiseid projekti kohta ning end informeerituna hoida kõigest toimuvast. 

Kolme Balti riigi koostöös loodav projekt toob jälgijateni nii uudiskirju kui ka ajakirju, milles jagatakse uudiseid nii ehitusest kui ka tulevikuplaanidest. Hetkel on teada, et Rail Balticu loomisega luuakse ka 36 000 uut töökohta Baltikumis. Kogu kulu projekti tarbeks on arvestuslikult 5.8 miljardit eurot. 

Kõige olulisemaid katalooge veebis pakuvad 2023.aastal:

  • EMIL- Tartu Ülikooli Raamatukogu
  • kliendilehed.ee
  • Maa-amet
  • EMTA
  • Kataster

„Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!”

Ettevõtted | Transport ja logistika


Related Posts