Puistevilla paigaldamine

Puistevilla paigaldus

Puistevill on üks kõige traditsioonilisemaid soojustusmaterjale, mida kasutatakse. See on väga hea soojustumaterjal kui renoveerida vana maja kui sobib ideaalselt ka muude lahenduste korral. Eriti hea on see olukorras, kus tava villa panemine on keeruline.

Puistevilla nimi juba ütleb kohe ära, et seda puistatakse pinnasele, tänu sellele on puistevilla paigaldus on kiire ja mugav. See on viidud purustatud olekusse ning seda saab kasutada vahelagede, põrandate, pööningute ja seinte soojustamiseks. Seda on võimalik saada nii tselluvillana, klaasvillana, kivivillana ja klaasvillana. 

Puistevilla hind oleneb täielikult sellest, kui mitu m2 on vaja soojustada ning oleneb materjalist. Näiteks tselluvilla paigaldus on teise hinnaga kui on seda klaasvill. Kõik täpsema hinna saamiseks, küsi teenusepakkujalt personaalset hinda.

Allpool oleme toonud välja parimad teenusepakkujad puistvilla paigalduse valdkonnas. Uuri ja vaata ning leia endale sobivaim.

Timbarpuit OÜ
Ettevõtte lühikirjeldus:
Timbarpuit OÜ on 2020 aastal asutatud kiiresti arenev ehitusettevõte. Nende tegevusvaldkond on väga lai ja hõlmab erinevaid puiduga seotud tegevusvaldkondi, alustades materjalide tootmisest kuni majade esitamiseni.
Telefoni number:
+372 56748588