Manuaalteraapia - infoViking
Manuaalteraapia

Manuaalteraapia

Manuaalteraapia aitab lahendada väga täpset probleemi kõige efektiivsema manuaalse tehnikaga. Ravi juures on kõik võtted manuaalsed ning õigesti doseeritud. Läbi nende on võimalik taastada erinevad struktuurid nii liigeste kui ka lihaste ümber ning läbi selle taastatkse nende normaalne töö ja tasakaal. 

Soovitatav on kaaluda manuaalteraapiat kui esineb probleeme näiteks kaela ja õla piirkonnas ja erinevate seljavalude korral. Terapeuti tasub külastada ka liigesevalude korral, olgu selleks nii põlve, puusa, õla või hoopis hüppeliiges. Lisaks aitab selline füsioteraapia kaasa ka erinevate spordivigastuste ja traumadest taastumise korral. 

Terapeut kasutab ise protseduuri väga väikest füüsilist jõudu mille tõttu on teraapia väga turvaline. Samuti on tulemus väga kiiresti märgatav ning mõju koheselt tunda. 

Vastunäidustused

Kindlasti ei tasuks teraapiasse minna, kui sul mõni ägedam nakkushaigus või onkoloogiline haigus. Terapeudi külastus tuleks vahelejätta ka siis, kui tunned ennast tugevalt kurnatult. Samuti tuleks visiiti vältida sul esineb psüühilisi häireid.