Tallinna spaad - infoViking
TALLINNA SPAAD

Tallinna spaad

Pealinnas asuvad Tallinna spaad on väga kaunid, kaasaegsed ning pakuvad mõnusat elamust igas vanuses inimestele. Tallinna spaad on parim koht, kus korraks argipäeva linnamürast eemale saada ja aeg maha võtta. Saunade valik on spaades väga hea ja laialdane. 

Saunad pakuvad veel erinevaid kvaliteetseid saunarituaale ning baaridest saab osta odava hinnaga soodsaid kokteile või muid jooke. Proovida tasub ka erinevaid kehahooldus protseduure, mis tagavad vägagi lõõgastava ja mõnusa oleku. Hiljem saab veel keha kinnitada näiteks spaas olevas restoranis, või mõnes muus mõnusas söögikohas. 

Oleme kokku pannud listi erinevatest Tallinna spaadest, mis pakuvad väga erinevaid lahendusi. Valikus on nii rikkalike saunaprogramme kui ka spaasid, mis on varustatud ujulaga, et ka soovi korral natukene sporti teha. Vaata järgi ja leia endale puhkuseks parim variant. 

Kõik spaad Tallinnas

Tallinna spaad

Hilton Tallinn Park

Hilton on väga kaunis spa hotell, mis omab kaasaegset disaini ning asub bussijaamast ainult 800 m kaugusel. Peale selle, et hotellis on spaa, on olemas ka väga mõnus restoran ja spetsiaalne veinikelder, kus igaüks endale midagi maitsvat leiab. 

Spaa on varustatud 15 meetri pikkuse basseiniga, kus suurem huviline saab ka soovi korral natukene sporti teha. Lisaks basseinile on ka 2 sauna ning 4 tuba erinevate kehahooldus protseduuride jaoks. Võimalik on veel minna väliterrassile puhkama ja lõõgastuma.

Tallinna spaad

Tallink Spa

Sadama juures asuv Tallink spa asub ainult 8 minuti kaugusel rannast. Spa on ise väga moodne ning sisustatud kauni klaasist fassaadiga. Hotell pakub basseine nii sees kui ka väljas. Vanalinn asub spaast ainult 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel. 

Tallink Spa on varustatud väga eri tüüpi saunadega, kus soovi korra lõõgastuda. Lisaks saunadele on olemas ka mullivann, kui ka spetsiaalselt madal lastebassein. Õueala ja välibassein on samuti aastaringselt avatud. Soovi korral saab baarist tellida jooke ning ka erinevaid kehahooldus võimalusi. 

Tallinna spa

Viimsi Spa & Waterpark

Viimsi spa asub rannast ainult 10 minuti kaugusel ning asub kaunil Viimsi poolsaarel, kus kohast kesklinna on kõigest 15 minutit autoga. Kohalikus veepargis on võimalik nautida ka 21+ spa mõnusid ja privaatsust. Peale spa pakub veel veepark erinevaid sportimisvõimalusi. 21+ spaas on võimalik samuti nautida mullivanni, kui ka eraldi sooja basseini. Veel on olemas mõnusad lebotamis diivanid kus pikutada ning nautida maitsvaid toite, jooke või kokteile. 

Spa on ise väga professionaalne ning teenindus on kõrgklassiline. Võimalik on nautida erinevaid kehahooldus protseduure kui ka muid heaolu teenuseid. Basseinikompleks on rikkalik ning olemas on veel erinevad sauna võimalused. Peale spa saab külastada veel jõusaali kui ka lastekeskust. Ideaalne koht peredele ja paaridele.

Tallinna spaad

Elamus Spa

Kuna Tallinna spaad suudavad mõnusat elamust pakkuda erinevas suuruses seltskondadele, siis on need ühed parimad kohad kus aeg korraks maha võtta. Elamus spa pakub ka 21+ varianti, kus nautida üksi rahu ja vaikust. Saunasid on mitu ning erinevates saunades saab natuida ka saunarituaale. 

Peale mõnusa spa on olemas veel ujula, kus soovi korral vähekene sportlikumat ujumist harrastada. Ujulas saab nautida ka vesiaeroobikat ning ühtlasi on olemas ka beebiujumine. Spas sai äsja valmis ka väline osa, kus pakutakse hetkel kümblustünni kui ka väga mõnusat ja erilist paadisauna. 

Tallinna spaad

Lavendel Spa

Lavendel spa asub samuti Tallinna spaadest, Viimsi poolsaarel ning pakub väga mõnusat sauna ja lõõgastuskeskust otse hotelli 0 korrusel. Kokku on sauna kompleksis neli erinevat sauna. Pakutakse nii aurusauna, madala temperatuuriga sauna, soolasauna kui ka erakordset suitsusauna. Suitsusaun on midagi, kus enamus eestlased ei ole käinud ning see on ühtlasi ka asi, mille pärast tasub spaad külastada. 

Veel pakutakse erinevaid basseini lahendusi kui ka kümblustünni milles veis lausa 41 kraadi. Samuti saab nautida väga värskendavat ja mõnusat mullivanni. Eraldi on olemas ka külmavee tünn, kuhu soovi korral otse saunast hüpata. Kogu kompleks on iga päev avatud kella 9st kuni 22ni. 

Spaad Tallinna lähistel

Peale selle, et Tallinn kubiseb mõnusates ja erilistest spaadest, on tegelikult ka päris palju spaasid Tallinnast veidi väljas. Sellised kohad muudavad puhkuse veelgi erilisemaks, sest pealinna müra on täielikult kadunud. 

Tallinnast väljas olevad spaad sobivad igas suuruses seltskondadele pakkudes mõnusaid saunasid, basseine, kui ka erinevaid kehahooldus protseduure. Lisaks kehahooldus protseduuridele pakutakse ka erilisi, sportimis võimalusi näiteks vesiaeroobika näol. Samuti on võimalik külastada solaariumit. 

Tallinna spaad

LaSpa Laulasmaa

LaSpa asub Laulasmaal, mis on Tallinnast natukene väljas. Spa on pannu erilist rõhku just erinevatele iluhoolitsustele ja teenustele, mis aitavad keha tervendada ning pakuvad väga head mõju meile füüsilisele kui ka vaimsele tervisele. Rituaalides ja muudes protseduurides kasutatakse ainult kõige kvaliteetsemaid kaubamärke. 

Spaast leiab väga palju erinevaid saunasid ning isegi on olemas puukütte välisauna ja välibassein. Lisaks on olemas ka ujula, kus saab sporti teha. Saunade poolelt pakutakse aroomisauna, merelinst aurusauna, soola-aurusauna kui ka käbisauna. Peale selle saab veekeskuse baarist osta endale jooke kui ka mõnusaid suupisteid. 

Tallinna spaad

Keila tervisekeskus

Tegemist on mõnesmõttes ajaloolise kohaga, sest tegu on esimese ujulaga Eestis ning tegelikult on see tänase päevani üks mitmekülgsete võimalustega koht kus lõõgastuda. Ujula on väga avar ning laseb tuppa palju naturaalset valgust. Ujula bassein on 25 m pikk millel eraldi kaheksa rada. 

Veel on olemas pisem bassein kus lõõgastuda ning see on samuti ühenduses ka välibasseiniga, ehk soovi korral saab välja ujuma minna. Soovi korral saab rentida ka privaatsauna, millele pakutakse lisaks veel eraldi puhkeruumi. Pakett sisaldab ka saunajooke kui ka lina ja hommikumantlit. Peale sauna on võimalik nautida infrapunasauna, kui ka solaariumi.