Tallinna hotellid - infoViking
Tallinna hotellid

Tallinna hotellid

Hotellid Tallinnas on väga luksuslikud ning pakuvad külastajale tippklassi kogemust. Hotellide hinnaklassid on seinast seina ning tihti saab kaunid toad ka odava ja soodsa hinnaga. Hea ja kvaliteetne teenindus on pealinnas oluline ning tänu sellele pööratakse sellele ka erilist rolli. 

Hotellid asuvad eri kohtade peal ning võimalusel on võimalik võtta endale elamine ka otse vanalinnas ja kesklinnas. Lisaks on tallinnas hotelle mis asuvad peaaegu sadamas ning omavad kaunist merevaadet. Hotellid tallinnas on erilised ka just oma ilusate spaade poolest kus saab näiteks nautida erinevaid lõõgastumist mullivannis kui ka saunades. 

Tallinna hotellide nimekiri on pikk ning sellepärast tuleb igal ühel leida endale sobiv koht koos endale kõige parema hinnaga.

Kõik hotellid Tallinnas

tallinna hotell metropol hotell

Metropol hotell

Metropol hotell on luksuslik majutusasutus Tallinna kesklinnas Rotermanni piirkonnas kõigest 300 meetri kaugusel kaunist Tallinna vanalinnast. Tegu on väga modernse hotelliga, kus on võimalik broneerida tuba nii saunaga, kui ilma!

Kohapeal on veel võimalik käia ilusalongis mis tähendab endast juuksurit, kosmeetikud, maniküüri ja pediküüri. Hotell asub raekoja platsist ainult 800 m kaugusel, mis tõttu on ta väga mõnusa asukohapeal.

Hestia Hotel Europa

Hestia Hotel Europa

Hestia Euroopa on üks nelja tärni hotellidest Tallinnas. Nimelt on hotellist vaade otse merele ning see asub sadamast ainult 150 m kaugusel. Toad on väga stiilsed ning osad pakuvad ka rõdu varianti.

Lisaks on tubades konditsioneer ning ka seif kuhu saab vajadusel ära peita väärtuslikud esemed. Hotellil on imeline restoran kus saab maitsvate toitudega vajadusel keha kinnitada. Lisaks on ka veel jõusaali võimalus.

Park Inn Radisson Meriton Spa Hotell

Park Inn Radisson Meriton Spa Hotell

Moodne ja kaasaegne kui samas luksuslikku economy stiili viskav Park Inn hotell asub südalinnast ainult 400 m kaugusel. Tubade aknad on täies ulatuses ning lisaks saab nautida veel spad kus on sisebassein.

Tasuta WiFi levib üle hotelli. Spa on külastamiseks terve päev ning samuti on võimalus külastada erinevaid saunasid kui ka soovi korral jõusaali. Lisaks on olemas ka erinevad söögikohad kus mõnusalt keha kinnitada.

Hilton Tallinn Park

Hilton Tallinn Park

Toad omavad imelist vaadet kas merele või linnale, mis on pimedas eriti kaunis. Hotellis on veel enda köök ja veinikelder kus saab degusteerida erinevaid veine ning maitsda maitsvaid toite. Check In toimub 24/7.

Lisaks on olemas sa väikene spa koos paari sauna ja 15 m basseiniga. Nautida saab veel erinevaid kehahooldus protseduure ja soovi korral külastada välisterrassi. Lennujaam jääb vaid 3 km kaugusele ning samuti on lähedal ka vanalinn (1.3 km)

City Box Tallinn

Citybox Tallinn

Osad hotellid Tallinnas on ka iseteenindusega ning üks nendest on just Citybox. Mõnusad toad on lihtsa ülesehitusega ning loodud väga hubases Skandinaavia stiilis. Rotermanni kvartal on vaid 200m kaugusel. Sisseregistreerimine käib väga mugavalt ning kõik toimub iseteeninduses.

Lisaks on hotellis ka väga mõnus ühisköögi võimalus, kui keegi peaks soovima ise endale midagi maitsvat valmistada. Lisaks on ka automaat kus saab osta erinevaid jooke ja suupisteid. Üle hotelli on ka tasuta WiFi ühendus.

Go Hotell Shnelli

Go Hotell Shnelli

Otse balti jaama vastas asuv Go Hotell on oma asukohalt väga mugav just inimestele, kes otsustavad rongiga Tallinna reisida. Imetlusväärne on veel see, et hotell pakub lisaks palju erinevaid keha- ja iluhoolduseid. Toad on väga klassikalise kujundusega kus on kasutatud puitu ning mõned toad on ideaalse vaatega otse vanalinnale.

Vanalinna süda asub ainult 500 m kaugusele. Peale iluhoolduste on võimalik külastada hotellis asuvat Laser Clinicut kus pakutakse veel mitmeid erinevaid hoolduseid.

224363630

Hestia Hotel Seaport Tallinn

Hestia Seaport Tallinn on üks väheseid hotelle Tallinnas, mis asub sadamale nii lähedal. See teeb selle mugavaks just inimestele kes sattuvad D-terminali. Lisaks on hotell ainult 10 minutilise jalutuskäigu kaugusel vanalinnast. Parkimiskohtade olemasolul saab ka sinna tasuta parkida.

Tubades on konditsioneer ning keskkonnasõbralikud korkpõrandad mida hotellidest Tallinnas tihti ei näe. Vastuvõtt toimub ööpäevaringselt ning vajadusel saab jätta administraatorile ka pakke. Veel saab abi küsida näiteks transpordi ja jalgrattarendiga. 15 minutilise autosõidu kaugusel on ka ilus Pirita rand.

Hotel St. Barbara

Hotel St. Barbara

Tegu on ajaloolise majutusasutusega mis peitub imelises paekivist ehitatud Tallinna linnamüüri taga. Vanalinnast on hotelli vaid 5 minutiline jalutuskäik. Keha saab kinnitada kohalikus Saksa restoranis ning lisaks pakutakse valvega tasuta parkimist.

Laed on väga kõrged ning aknad suured mis teevad toas olemise väga mõnusaks ja omapäraseks. Igast toas on telekas ning ka minibaar kus vajadusel midagi meeldivat leida. Samuti on lubatud ka lemmikloomad ja lennujaamatransport on võimalik.

Swissotel Tallinn

Swissotel Tallinn

Hotellidest Tallinnas on Swissotel Tallinn üks väga luksuslik ja mõnus valik. Toad on konditsoneeriga ning hotell asub Viru väljakust ainult 800 m kaugusel. Toad on väga modernsed ja tubadest avaneb ilus vaade hotelli ümber olevale keskkonnale. Vaade on ilus näiteks vanalinnale kui ka Soome lahele.

Hotell pakub erinevaid sportimis võimalusi ning soovi korral saab nautida ka spa teenuseid koos erinevate saunade ja kehahooldustega. Hotellis on veel Horisont restoran ja baar kus saab maitsta kokteile kui ka häid toite.

Nordic Hotel Forum

Nordic Hotel Forum

Nelja tärni hotellid Tallinnas on elegantsed ning sama kehtib ka Nordic Hotel Forumi kohta. Vanalinnast jääb see ainult 150 meetri kaugusele ning toad on väga avarad koos konditsioneeri ja tasuta WiFi-ga. Lisaks kõigele on hotelli ülakorrusel ka vabaajakeskus mida saab soovi korral külastada.

Restoran on tuntud just erinevate rahvusvaheliste ja Eesti roogade poolest, mis on väga maitsvalt valmistatud. Ilusa ilma korral saab lõõgastuda ka suveterrassil ning olemas on ka avatud kaminaga fuajeebaar. Lennujaama on autoga ainult 10 minutit.

Radisson Blu Hotel Olümpia

Radisson Blu Hotel Olümpia

Hotellidest Tallinnas asub Radisson Blu Hotell väga hea kohapeal, ehk täpselt kesklinnas. Toad on küllastatud konditsioneeriga ning väga eksklusiivne on 26. korrusel asuv bassein, mis on külastajatele alati kasutatav.

Lisaks on ülemisel korrusel ka spordikeskus kus avaneb imeline vaade tervele Tallinnale. Spordikompleks on loodud saunaga, kus saab peale trenni mõnusalt lõõgastuda. Restoranis pakutakse maitsvaid toite ning samuti saab kohvikust osta laialdaselt erinevaid saiakesi. Vanalinn jääb vaid 1 km kaugusele.