Pärnu hotellid - infoViking
Pärnu hotellid

Pärnu hotellid

Üks parimaid kohti, eriti suvel, kus veeta enda puhkust või tulla kas või nädalavahetuseks, on suvepealinn Pärnu. Pärnu hotellid pakuvad külastajatele hea asukohaga ja kvaliteetseid majutusasutusi otse Pärnu südames või rannajoone juures. Leidub nii krõbedama hinnaga kui ka säästlikumaid hotelle. Võid tulla nii üksi, kahekesti või kogu perega ning igaüks leiab endale sobiva majutusasutuse.

Aga jäämaks 100% rahule oma viibimisega Pärnus, tuleks natuke maad uurida. Näiteks mitmetel Pärnu hotellidel on olemas spaad, kus lõõgastuda. Pärnu hotellid, millel on spa, asuvad tavaliselt rannale lähedal, kust on väga mugav randa minna. 

Lisaks tuleb veel arvesse võtta, et osad spaad on mõeldud kindlale sihtgrupile. Näiteks mõned spaad sobivad kogu perele, kus lapsed saavad torudest alla lasta. Teised jällegi on keskendunud ravi eesmärkidele.

Kõik hotellid Pärnus

Tervise paradiis

Tervise Paradiis 

Tervise Paradiis on üks enim külastatud ja kõrgelt hinnatud Pärnu hotelle, kuhu inimesed tulevad aina tagasi. See neljatärnihotell asub vaid 250 meetri kaugusel mererannast. 

See on üks parim hotell kogu perele, kus lapsed saavad veekeskuses hullata. Täiskasvanud saavad lisatasu eest nautida erinevaid spaahoolduseid nagu näiteks massaaž ning veeta aega saunakeskuses “Paradiisi Saunad”.

Viiking Spa Hotell

Viiking Spa Hotell

See Eesti kõige omanäolisem Pärnu hotell asub väikese jalutuskäigu kaugusel Pärnu kesklinnast ja rannast. Omanäoliseks teeb selle hotelli huvitava kujundusega vee- ja saunakeskus “Viiking Saaga”, mis avati 2015. aastal. 

Hotelli toad on viisakad ja puhtad ning leidub igas suuruses. Tubades on olemas kõik mugavused ning tasuta WiFi. Hotellis pakutakse maitsvaid roogasid.

Wasa Resort

Wasa Resort 

Pärnu hotellide nimistusse on lisandunud uus tulija, Wasa Resort, mis avas oma uksed aastal 2019. Hotell on kõvasti pingutanud selle nimel, et tuua Pärnu linnale uut hingamist ning on väga hea asukohaga. See hotell asub ainult väikese jalutuskäigu kaugusel rannast ning Uue Kunsti Muuseumist.

Wasa Resort ei ole klassikaline hotell. Sul on võimalik rentida ka apartmente, ehk kortereid. Nendes on kõik eluks vajalik olemas, kus saad ka ise süüa teha. Toad on väga ilusad ja modernse väljanägemisega.

ESTONIA Resort Hotel Spa

ESTONIA Resort Hotel & Spa

See neljatärni Pärnu hotell asub suurepärase kohas, kus rannani ja kesklinnani on vaid natukene jalutada. Hotellis on olemas 106 tuba, kus on kõik mugavused ja tasuta WiFi. Hommikusöök on hinna sees.

Lõõgastumiseks on võimalik külastada spaad, kus on 9 erinevat sauna ja seejuures osaleda erinevates eestimaistes saunarituaalides. Valikus on ka erinevad spaahoolitsused. Restoran NOOT pakub modernse Eesti köögi maitseelamusi.

Hedon-Spa

Hedon Spa

Hedon Spa on üks uuemaid hotelle Pärnus. Varasemalt oli selles hoones mudaravi, mis nüüdseks on muudetud silmailu pakkuvaks hotelliks, kus vana ja uus eksisteerivad üheskoos.

Hedon Spa asub otse mere ääres ning Pärnu kesklinnast umbes veerand tunni kaugusel. Tegemist on väga kauni hotelliga, millel on palju erinevaid lisateenuseid ning tasuta WiFi ühendus.

Hotell Parnu

Pärnu Hotell

Kui tahad veeta enda aeg otse melu keskel, siis selleks sobib väga hästi moodne Hotell Pärnu. Hotelli lähistel asuvad rahvusvaheline bussijaam, kaubamajad, kino, kohvikud, ööklubid ja teater. Rand ei jää samuti kaugele, kõigest veerand tundi jalutada. 

Kõik toad klassikalise sisustusega ja ruumikad, mistõttu on neis palju valgust ja teeb olemise mõnusaks. Hommikuti on võimalik einestada Rootsi lauas. Hommikuti tervisekeskuse kasutamine tasuta. Lisateenuse eest pakutakse iluhooldusi ja massaaži.

Frost Boutique Hotel

Frost Boutique Hotel

Tegemist on ühe kaunima butiik-stiilis Pärnu hotelliga, mille ajalugu ulatub aastasse 1705. Sellest ajast on säilinud puitdetailid, mis on hoone sisekujunduses välja toodud. Hotelli läheduses on romantiline Vallikääru promenaad, Endla teater, Rüütli tänav koos restoranidega ja vanalinna vaatamisväärsused. Rand jääb vaid 15-minutilise jalutuskäigu kaugusele.

Hotellis ja tubades on tunda luksust, avarust ning kaminasoojust. Kasutatud on pastelseid toone, mis loovad hubasust. Tubades on olemas tasuta WiFi, satelliittelevisioon ja vannituba koos dušši ja fööniga. Mõndadel tubadel on olemas ka terrass.

Hotel Victoria

Hotel Victoria

Victoria hotell on kaunis, klassikalise sisustusega majutusasutus. Hotellis on 23 tuba. Ühekohalisi tube on neli ja kahekohalisi 19. Ükski tuba pole sama suurusega ning igal toal on erinev ruumilahendus. Lisaks on see Pärnu hotell võrdlemisi odav.

Tubades on olemas tualett, dušš, lameekraaniga satelliittelevisioon, minibaar ja lauatelefon. Olemas on ka tasuta WiFi, parkimine ja isegi koduloomad on lubatud. Lydia Koidula pargi vaadet saavad nautida lõuna tänava poolsed toad. Pärnu bussijaam asub suhteliselt lähedal sellele Pärnu hotellile.

Strand Spa Conference Hotel

Strand Spa & Conference Hotel

Kui tahad soodsamalt läbi saada, siis see Pärnu hotell sobib selleks väga hästi. Lisaks asub see rannale suhteliselt lähedal, mis teeb selle Pärnu hotelli rannahuvilistele atraktiivseks. Hotellis on olemas minigolfiväljak ja tasuta spa kasutus. Kui tekib mingi mure, siis vastuvõtupersonal on saadaval ööpäev läbi.

Toad on viisakad ja kõik vajalik neis olemas. Igas toas on olemas vannituba, konditsioneer, televiisor, hommikumantlid, föön ning võimalus valmistada teed või kohvi. Hotelli külastajatele on saadaval tasuta WiFi ja parkimise võimalus. Hommikuti saab einestada Rootsi lauas, mis asub restoranis Strand. Õhtuti saab baaris nautida oma lemmik jooke.

St. Peterburg Hotell

St. Peterburg Hotell

St. Peterburg on üks omapärasemaid Pärnu hotelle, mis asub otse Pärnu südalinnas. Ta võlub sind oma Peetri-aegse miljööga ja viib sind 17. sajandisse tagasi. Väikese jalutuskäigu kaugusel asub imekaunis rannaäärne promenaad, kus Pärnu ilu nautida. Selles Pärnu hotellis on 54 numbrituba. 

Igal hommikul pakutakse rikkalikku hommikusööki Rootsi lauas. Kompleksis asub veel ajalooline Seegi Maja, mis ehitati ümber Pühavaimu kiriku vanast seegist aastal 1658. Teadaolevalt on see Pärnu linna kõige vanem maja. Külastajatele on tagatud tasuta WiFi ja tasuta parkimine ning lubatud on ka lemmikloomad.