Pärnu spaad - infoViking
Pärnu spaad

Pärnu spaad

Pärnu spaad pakuvad kvaliteetset teenindust ja erinevaid võimalusi puhkamiseks. Spaas on sul võimalik end igapäevaelust välja lülitada ja keskenduda iseendale. Ühtlasi asuvad Pärnu spaad suhteliselt lähedal merele, kust on väga hea minna randa päikest võtma ja jalutada promenaadil.

Igal Pärnu spaal on oma eripärad ja spa valimisel tuleks lähtuda sellest, kellega sa siia puhkama tuled. Kui tuled perega puhkama, siis oleks soovitatav valida selline spa, kus on suur veekeskus ja torud, kust lapsed saavad alla lasta. Tulles oma kallimaga, võiks eelistada mõnda väiksemat spaad, kuhu väga peredega ei tulda, et saaks natuke rahulikumalt olla.

Osad Pärnu spaad on lähemal kesklinnale, mis võiks sobida neile, kes tahavad linnas rohkem aega veeta. Mitmed Pärnu spaad asuvad ka mere ääres, mis teeb randa mineku väga mugavaks. Leia endale allolevatest Pärnu spaades parim variant.

Kõik spaad Pärnus

Viiking-Spa-Hotell

Viiking Spaa Hotell

Viiking Spaa Hotell asub Pärnu Vallikääru lähistel. Pärnu rannani on 1 km pikkune mõnus jalutuskäik. Hotelli toad on modernsed, viisakad koos kõikide mugavustega.

Selles Pärnu spaas on Eesti üks omanäolisemaid ja huvitavamaid veekeskuseid. Teise korruse katuseaias asub iglusaun ning katuselt avaneb ilus vaade ümbruskonnale. Spaas asub ka heal tasemel spordikeskus, kes vajavad aktiivset puhkust.

Strand-Spa-Conference-Hotel

Strand SPA & Conference Hotel

Strand SPA asub suvepealinnas, kus randa saamiseks on vaja 10 minutit jalutada. Hotell ise on väga elegantne, kuid sobilikum pigem paaridele või sõpradega tulemiseks kuna puudub suur veekeskus. 

Vaba aja sisustamiseks on võimalik mängida minigolfi ning saadaval on ka rattarent. Igal hommikul pakutakse Rootsi lauas maitsvaid toite. Murede ja küsimuste korral on võimalik pöörduda personali poole, kes on ööpäev läbi saadaval.

Tervise paradiis

Spa Tervis

Spa Tervis ootab kõiki puhkajaid ja neid, kes soovivad enda tervise osas abi. See on üks osa Tervis Medical Spa kompleksist ja on suuresti keskendunud inimeste tervise parandamisele, kus on olemas mitmed eriarstid. 

Eestimaa üks parimaid randasid ja vanalinn jääb umbes 8 minutilise jalutuskäigu kaugusele. Hommikusööki pakutakse rikkalikus Rootsi lauas. Ilusa ilma korral on avatud kaks katusebaari, kust avaneb hea vaade Pärnule.

ESTONIA-Resort-Hotel-Spa

Estonia Resort Hotel & Spa

Tegemist on modernse Pärnu spaaga, kus saab kogeda erinevaid saunarituaale ja kehahooldusi. Kokku on üheksa erinevat sauna. Spa ise asub vaid 6 minuti kaugusel rannast ning kesklinna on umbes 15-minutiline jalutamine. 

Vastuvõtt on 24/7 kättesaadaval, kus saab tellida ja broneerida erinevaid tegevusi. Kui keegi soovib hilistel tundidel midagi juua võtta, siis fuajeebaar on avatud iga päev hilisõhtuni. Külastajate kasutada on ka korralik jõusaal.

ESTONIA Medical Spa Hotel

ESTONIA Medical Spa & Hotel

Pärnu ranna ja kesklinna vahel asub peamiselt raviprotseduuride poolest tuntud soodne Pärnu spa. Siin saad kogeda vajalikku tervisekosutust, kui ka lõõgastavat puhkust. Lisaks erinevatele raviprotseduuridele, mida on enam kui 100, saad saunades kogeda erinevaid saunarituaale.  

Hotellis on 192 tuba, mis on viisakad ja kõigi mugavustega. Hotelli 8. korrusel asub panoraamkohvik, kust avaneb imekaunis vaade kogu linnale. Suviti on võimalik nautida päikest ja süüa maitsvaid toite katuseterrassil.

Tervise paradiis

Hotell Spa Tervise Paradiis

Üks tuntumaid ja hinna poolest säästlikumaid Pärnu spaasid, kus leiavad nii lapsed, kui täiskasvanud tegevust. Selles neljatärnihotellis, kus on 244 voodikohta, avaneb enamikel tubadel kaunis vaade Pärnu lahele. Saadaval on eri suurustega toad, koos kõigi mugavustega.

Siin Pärnu spaas asub Eesti suurimaid veekeskuseid ning lisaks saab kogeda erinevaid spaahoolduseid ja külastada spordikeskust ning bowlingut. Spa asub vaid 250 meetri kaugusel rannast. Maitseelamusi saab kogeda imelise vaatega Romantic baaris, mis asub hotelli üheksandal korrusel.

Hedon-Spa

Hedon Spa & Hotel

Ajalooline mudaravila hoone, on saanud uue ja värskendava ilma Hedon Spa & Hotel näol, kus uus ja vana eksisteerivad koos. See on üks uuemaid Pärnu spaasid, mis asub rannapromenaadi läheduses. 

Kokku on Hedon hotellis 75 tuba, millest 68 asub uues hotelli osas ja 7 ajaloolises mudaravila hoones. Uue hotelli osasse jäävatel tubadel on privaatne ja avar rõdu. Saa osa eksootilistest spaahoolitsustest ja saunaelamustest. Imemaitsvaid ja tipptasemel roogasid saab kogeda restoranis Raimond.

Wasa-Resort

Wasa Resort Hotel, Apartments & SPA

Tegemist on kõige uuema neljatärnilise Pärnu spaaga, mis asub väikese jalutuskäigu kaugusel rannast. Unikaalseks teeb selle spa see, et lisaks hotellile on olemas ka elegantsed apartmendid ehk külaliskorterid. Nendes neljatärni mugavusi pakkuvates külaliskorterites saab olla täitsa omaette ja teha ise süüa.

Hotelli toad on väga modernsed ja stiilsed ning hinna sees on bufee hommikusöök. Külastajate kasutada on kolm erinevat sauna, üks suur bassein ja mullivann. Saadaval on ka erinevad näo- ja kehahoolitused ning massaažid.