Pinnase planeerimine

Pinnase planeerimine

Pinnase planeerimine on tavaliselt erinevate projektide rajamisel esimene asi millele rõhku pannakse, olgu see nii maja ehitusel või muru rajamisel. Pinnas on vaja vastavalt plaani järgi tasandada, sõltuvalt selle tuleviku eesmärgist. 

Enamasti eemaldatakse pinnaselt veel suuremad kännud, kivid, praht ja muu ebavajalik mis võib rajatava platsi planeerimist segada. Arvestada tuleks sellega, et pinnase planeerimist on küll raske juuksekarva täpsusega planeerida, kuid mida täpsem on plaan seda kvaliteetsem ka lõpp kvaliteet. 

Planeerimisel on vaja kasutada spetsiaalseid tööriistu, millega vajadusel mõõta erinevaid kaldeid ja kõike muud mis planeerimisega võib kaasneda. Vajadusel tuleb pinnast freesida, mis aitab liigsed mättad tasaseks teha ja ära viia. Veel tuleks rõhku panna umbrohule, sest see võib vastasel juhul tulevikus väga tüütuks muutuda. 

Oleme kokku pannud nimekirja parimatest teenusepakkujatest Eestis, kes pakuvad parimat kvaliteeti ja hinda! Pinnase planeerimisel on väga mõistlik pidada nõu ekspertidega.

Vaata järgi ja leia endale sobiv teensepakkuja juba täna!