Timeffect - infoViking
Timeffect
Timeffect

About

Timeffect on digiturundus agentuur kes spetsialiseerub SEO´le, Facebook reklaamile, veebiarendustele ning erinevatele konsultatsioonidele. Nendele on kõige olulisem hea suhtlus ja väga kvaliteetne teenus millega anda edasi väärtust mis aitab teisi!  

Elame ajastul kus maailm muutub lausa sekunditega ning kõik kolib üha enam ja enam internetimaailma üle. Timeffect aitab ettevõtetel sellest muutuste ajas võitjana välja tulla ning viia isegi kõige pisemad ettevõtted suurte tegijate kõrvale silmapaistvalt konkureerima. 

Viime sind süvitsi, kuidas luua oma kontendile sisu, mis ka päriselt muudaks külmad kliendid soojaks ja kuidas neile teha pakkumine millest nad keelduda ei suuda! Me näitame teile selles süsteemis igat elementi ja läheme süvitsi miks just selline lahendus kõige parem on!

Õpetame sulle kuidas koguda oma potentsiaalsete klientide kohta infot, ja kuidas see info enda kasuks tööle panna!

Timeffect keskendub peamiselt neljale teenusele

SEO – loome tugeva SEO´ga veebilehti, mis paistavad silma isegi kõige suurema konkurentsiga turul.

Facebook reklaam – Kasutame meetodeid mis ei aegu ning töötavad laitmatult nii müügis kui ka lead generationis
Veebiarendused – Loome täiesti uusi kodulehti ja epoode vastavalt kliendi soovidele. Soovi korral ehitame veebiarenduse koheselt tugeva SEO´ga.
Konsultatsioonid – Pakume konsultatsioone nii SEO´ga kui ka Facebook reklaamiga. Räägime sulle nippidest mida teised ei kasuta ning meie eesmärk on sinule valitud teema selgeks õpetada. 

Timeffect on turundusagentuur, mis koosneb noorest meeskonnast, kelle soov on parandada ettevõtete kvaliteeti veebimaailmas. Me oleme loonud selleks vastava platvormi, et seda teha parimal ja efektiivsemal moel. Miks raisata enda väärtuslikku aega tegevusele, mis rööviks ettevõtetelt energiat, tööjõudu ja ressursse.

Contact

Overview
Contact/Other